Informace o cookies na této stránce
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací pro vylepšení uživatelského zážitku a vhodného cílení reklamy. Více je zde.
OMEZIT
POVOLIT
menu
TÝM / ŘEČNÍCI / HOSTÉ

TÝM

Společně se staráme o vše – od zázemí přes prezentaci až po hlídání dětí. Atmosféru připravujeme ve svém volném čase. Baví nás vytvářet komunitní a zároveň otevřený prostor, kde je nám i našim hostům dobře.

staň se součástí týmu

ŘEČNÍCI

Přinášíme a sdílíme témata, pro která jsme sami nadšeni. Jsme manažeři, lektoři a konzultanti.

Jakub Chýlek

Jsem manžel a otec, to jsou mé nejdůležitější a nejoblíbenější životní role. Profesí jsem manažer a také lektor leadershipu a obchodu. Nesmírně mě baví a naplňuje služba v neziskovém sektoru, kde se věnuji práci s mladými lidmi a právě projektu Atmosféra. Mou životní filosofií je posílat „TO“ dál, nenechávat si to dobré, co mi do života chodí, jen pro sebe, ale dělit se o to.

Martin Přibyl

Jsem lektor a konzultant. Pomáhám firmám i jednotlivcům vytvořit dobrý první dojem, vybudovat si pověst a lépe komunikovat – směrem dovnitř i ven. Baví mě rozšiřovat ostatním komfortní zónu a ukazovat nový pohled na věci, které dělají každý den – že mohou být lepší. Věřím, že když budeme vědět, co, jak a proč činit lépe, bude se nám i lépe žít.

Jan Dymáček

Jsem manžel, otec a dědeček. Pracuji jako pastor a vztahový poradce. Snažím se pomáhat lidem najít smysl života, naději a životní vyrovnanost stejně tak, jako vystavět dobré vztahy a tím i opravdu spokojený život. Přál bych si, aby lidé mohli žít v klidu a míru sami se sebou i s druhými.

HOSTÉ

Na sobotní Atmosféru si zveme výjimečné hosty. Inspirují nás svými příběhy a sdílejí s námi své zkušenosti.

arrow_back
arrow_forward